неділя, 1 січня 2017 р.

Є така традиція - писати листи в майбутнє...Час швидкоплинний. Покоління змінюють один одного. Пролітають роки, змінюються десятиліття, проходять століття.
У травні 1996 року в стіну Оникіївської школи,  під мармурову дошку було закладене  звернення (капсула часу) учнів 1996 року до своїх ровесників 2016-го року. Діти та вчителі, які писали звернення до нащадків, не могли передбачити змін, які відбудуться з їхньою країною. Вони щиро розповідали про свої досягнення та фантазували про далеке і прекрасне майбутнє.
В травні 2016 року, коли відбулося відкриття капсули часу, сучасні учні та вчителі змогли ознайомитися з листами, які були адресовані їм. Багато вчителів знаходили там листи,зошити писані ними в статусі учнів. А фотографії, зроблені на плівку, дали можливість пригадати про складний процес її отримання у 1996-му!  
Нинішні учні школи вирішили підтримати своїх попередників і підготували послання у 2036 рік. Кожен клас вирішував сам, що покласти до конверту: листи, ручки, коректори, селфі-фото і решту речей, якими живе сучасна молодь.
Є така традиція - писати листи в майбутнє. Погодьтесь, це чудова нагода зберегти дитячі спогади...

Тож до зустрічі у 2036-му!


Немає коментарів:

Дописати коментар