Кімната-музей історії школи

      Історія Оникіївської школи починається ще з XX століття, коли була відкрита початкова школа. В 30-х роках XX століття в одноповерховому приміщенні функціонувала семирічна школа, яка пізніше була переобладнана під восьмирічну.Нове двоповерхове приміщення Оникіївської школи побудоване під керівництвом директора школи Колесника Феодосія Андрійовича в 1976 році за сприяння голови колгоспу «Побєда» Махинька Олексія Пантелейовича.
       У 1986 році Оникіївської школа, директором якої було призначено Ніколаєнка Василя Гавриловича, набула статусу «Неповної середньої школи». З 1998 року Оникіївську загальноосвітню школу І–ІІ ступенів реорганізовано в  Оникіївську загальноосвітню школу І–ІІІ ступенів. У 2000 році був перший випуск учнів із середньою освітою.

       За дванадцять років 27 учнів закінчили школу з золотими та срібними медалями. Багато наших випускників продовжують навчання у вищих навчальних закладах міст України: Києва, Харкова, Одеси, Львова, Дніпропетровська та Кіровограда. Деякі учні є студентами педагогічних  вищих навчальних закладів, а четверо випускників уже закінчили навчання та повернулись працювати в рідну школу.


       Сьогодні в стінах школи навчається 202 учні, працює 20 педагогічних працівників, серед яких 7 вчителів вищої категорії, 7 спеціалістів І категорії, 3 спеціаліста ІІ категорії, 2 спеціаліста та 1 бакалавр.
       До 30 річчя школи було облаштовано
 Музей історії школи, де зебережені дані про випусників школи, 
медалістів, педагогічний склад різних років.
 А найголовніше, що Музей зберігає пам’ять про життя учнів та вчителів... 

Немає коментарів:

Дописати коментар