Волонтерський загін "Милосердя"


Make your own mind maps with Mindomo.Робота волонтерського загону  
"Милосердя"

Девіз:
«Раз добром нагріте серце -  вік не охолоне»

Напрям роботи:
«Роби все так, щоб людям,
які тебе оточують, було добре!»
 
   В Оникіївській школі діє волонтерський загін «Милосердя». Членами цього загону є учні старших класів. Вони прибирають біля школи, надають допомогу молодшим та  відстаючим. Разом із організатором виховної роботи проводять різні заходи, веселі перерви, цікаві ігри. Також беруть участь у прибиранні сільського парку, в якому знаходяться пам’ятник невідомому солдату.
 
Принципи за якими ми працюємо:
 
–      відповідальність та особистісний контроль;
–      дотримання етики волонтера;
–      взаємоповага та підтримка традицій загону;
–      добровільна активність у справах.


 

До Дня Захисника України, волонтерський загін «Милосердя»  провів роботу по збору інформації та презентації куточка пам’яті  "Герої не вмирають" про сина Володимира, Євгена Бурка, який загинув в зоні АТО. Євген також став почесним учнем школи.
  Ще у 2015 році стартувала всеукраїнська акція зі збору та переробки пластикових  кришечок-закруток для протезування воїнів АТО. Протягом жовтня-листопада така акція була оголошена в школі. Вона була приурочена до Міжнародного Дня волонтера, який відбувається 5 грудня. За результатами , найбільше зібрав 11 клас  - близько 3,5 кг. В особистому заліку відзначився учень 4-го класу Янковський Дмитро. Він власноруч приніс трохи більше 1 кг кришечок

Разом з тим, традиційно відбувається упорядкування братської могили та меморіального комплексу загиблих воїнів у Другій Світовій Війні.

Немає коментарів:

Дописати коментар